Touha či zamilovanost?

Myslíte si, že jste zamilovaní až po uši, city s vámi pěkně cvičí a sami se v sobě nevyznáte. A tak se zcela zákonitě začnete ptát, je to tedy láska, nebo jen touha, fyzická přitažlivost?


Existují určité signály, které naznačují, že jste skutečně zamilovaní, o lásku.


Vztahy s vaším okolím


Když jste zamilovaní, chcete, aby se váš partner seznámil s co největším množstvím lidí ve vašem okolí. Chcete ho ukázat svým přátelům a rodině a chcete, aby jím byli ohromeni. Když jste zamilovaní, používáte častěji zájmeno „my“ místo „já“. Například, když se vás někdo zeptá, co jste dělal ve středu, spíše než „Šel jsem do kina“, řeknete „Šli jsme do kina.“


Otevřenost a upřímnost


Když jste zamilovaní, máte tendenci sdílet s partnerem vaše sny, obavy, cíle, plány, budoucnost. Můžete mu říct tajemství, které jste nikdy nikomu neprozradili. Oproti tomu, když jste pouze pod vlivem touhy, jste více uzavření, bráníte se loupání plátků, které tvoří cibuli vaší osobnosti. Mluvíte spíše o svých koníčcích, oblíbené hudbě nebo filmech. Nejdete do hloubky. Zamilovaní jdou přímo k jádru pudla.


Velmi vás ovlivňuje


Když jste zamilovaní, tak vás druhý člověk silně ovlivňuje. Například pokud přemýšlíte o tom, že se přestěhujete za prací, jdete se nejdřív poradit se svým partnerem. V případě, že se vám stane něco nepříjemného, chcete se svěřit. A když se vám stane něco pozitivního, chcete se pochlubit, chcete, aby partner oslavoval s vámi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden