Mohla být letos hvězdou taneční show StarDance, ale není. Kristýně Badinkové Novákové (43) podle zákulisních informací účast nedoporučil její manžel Viktor Badinka (38).
Choreograf má pověst žárlivce, takže to mohl být ten důvod. Jenže ne nadarmo se říká, že odříkaného chleba největší krajíc. Člověka zkrátka láka, co nemůže mít.
V případě herečky ze seriálu Polabí je to prý více volnosti a svobody. Říká se, že si v tomto ohledu rozumí s kolegou Martinem Písaříkem (46). Ten byl v minulosti dokonce nevěrný své partnerce Michaele.
Mají spolu dva syny, vzít si ji ale nechce. „Přítelkyně ví, že mě musí nechat být a já si pak uvědomím, že se chovám jako blbec,“ říkal už dříve herec, který se pověsti sukničkáře nezbaví.
Nikdo by se nedivil, kdyby se nechal „přemluvit“ k dobrodružství. S Badinkovou Novákovou se znají už řadu let, nyní oba dostanou hvězdu na zlínském chodníku slávy, což je možná detail, ale může mezi ně přidat další jiskru.
