Touží po kráse

Co vše udělá pro to, aby byla stále sexy?

Jako ostřílená profesionálka herečka Jitka Schneiderová (47), kterou momentálně diváci pravidelně vídají v seriálu Anatomie života, dobře ví, že kamera přidává pěkných pár kilo.

Zároveň je zvyklá na to, že už je roky označovaná za jednu z nejkrásnějších českých hereček. A o tuhle pozici nehodlá přijít. A tak se trápí velmi tvrdým režimem!

To, aby vypadala stále skvele, ji stojí spoustu sil

Venku je za každého počasí

Tím, že svoji dokonalou postavu nemá zadarmo, se Schneiderová nikdy netajila. Už před lety se ve svém jídelníčku vzdala mouky a vždycky přiznávala, že si pomáhá nejrůznějšími hubnoucími procedurami v kosmetických salonech.

Bude nakonec Anatomie života propadák, anebo naopak terno?

Jenže v současné době se na žádné takové ošetření nedostane, a tak jí hrozí, že by se mohla trochu zakulatit. A to herečka nehodlá dopustit. Nezbylo jí tak nic jiného, než obout tenisky a vyrazit sportovat ven, přestože současné počasí tomu moc nepřeje.

Snad aby snadněji našla motivaci, rozhodla se to sdílet se svými fanoušky na sociální síti. „Pro dnešek jsem lenost překonala!“ napsala Jitka k fotce kterou pořídila těsně po tréninku.

S tváří si sama neporadí

Ale i když k pohybu nepotřebuje posilovny, stejně jako většina žen už nedočkavě vyhlíží okamžik, kdy bude mocí zajít například na kosmetiku. Protože I když případná nadbytečná kila dokáže zkroti doma, o slovo se s přibývajícím věkem hlásí vrásky a na ty je přece jen lepší pomoc profesionální kosmetičky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden