Trable Jitky Schneiderové se zajíčkem: Ustojí to?

Mít mladšího partnera není vždy výhra, časem mohou chtít od života každý něco jiného a co bude pak?

Nová hvězda seriálu Ulice je stále atraktivní a kam přijde, tam je okamžitě dobrá nálada. Není to ale jen pouhé pozlátko? Uvnitř se podle všeho krásná herečka trápí.

Jedna z nejkrásnějších žen českého showbyznysu byla údajně kdysi pěkná divoška. Jitka Schneiderová (49) prý neměla problém ani s nevěrou.

Právě kvůli jejím záletům se měla rozejít s hercem Davidem Švehlíkem (50), se kterým má dceru Sofii Annu (16). Teď se však možná herečce její úlety a zálety vracejí měrou vrchovatou.

Vlastní dítě mít nebude?

Už nějaký ten pátek randí s designérem Lukášem Pitterem (43). Donedávna to mezi nimi vypadalo naprosto dokonale. Něžnosti na veřejnosti, společné fotky na sociálních sítích...

Co se ale skrývá za pozlátkem? Schneiderová se udržuje v perfektní kondici a vypadá skvěle. Hodně mladších kolegyň s přehledem strčí do kapsy.

Jenže čas zastavit nedokáže, biologické hodiny jsou neúprosné. Zatímco ona už dítě má a další zřejmě neplánuje, její partner se vlastního potomka dle všeho zatím nedočkal. A to by mohl být problém.

I když se to snaží odbýt žerty nebo zamluvit, mohla by ho trápit myšlenka, že se svou milovanou miminko nikdy mít nebude. Je tedy otázka, co s tímto vztahem bude dál.

Nedávno oslavili osmé výročí a zdá se, že herečku mladší chlap konečně dokázal „zkrotit“. A také jí zřejmě toleruje její, řekněme, společenskou bezprostřednost.

Středem pozornosti

Na mnoha akcích, kde byli spolu, se herečka bavila a byla středem pozornosti, zatímco její partner seděl zadumaně v koutě. Jako by jen čekal, až tahle šaráda skončí a konečně ji bude mít zase jen pro sebe. Oběma však tato rozdílnost zřejmě vyhovuje.

Zásadní otázka ovšem je, zda bude sympatický designér schopen na oltář vztahu přinést tak velkou oběť a vzdát se naděje na vlastního potomka. Možná dnes, třeba i zítra či za půl roku. Ale co za tři, pět, osm let?

Nebo až přijde nějaká hádka a on své partnerce v afektu vyčte, že kvůli ní nemá děti. Anebo až si herečka vzpomene na své divoké období a vyrazí na „lov“.

Divoké období

Z její minulosti víme, že je schopna mnoha věcí. Vždyť kromě podvádění Švehlíka si prý ani v dalším vztahu s majitelem reklamní agentury Davidem Císařem (50) neodpustila flirtování s kolegy.

A třeba v roce 2014 ji fotografové přistihli při divoké líbačce se zadaným Jakubem Kohákem (48). Pitter věří, že tyto eskapády už má Schneiderová za sebou. Jistý si ale být nemůže. Nikdy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden