Moje sladké tajemství

Tragická ztráta novorozeného syna ji srazila na kolena

Moje sladké tajemství

Po smrti maminky se vztahy v rodině nadobro pochroumaly a Petra a její bratr spolu dodnes bohužel nemluví. Změní se to někdy?

Zpěvačku Petru Černockou (72) znají fanoušci jako stále půvabnou a věčně usměvavou dámu. Téměř se nechce věřit, že v dětství a mládí prožila těžké a tragické chvíle, které jí nadlouho zlomily srdce.

Stačil jeden jediný film, a už byla slavná. Petra Černocká (72) rozhodně nelituje, že pro české diváky bude už navždy krásnou Saxanou z půvabného snímku Dívka na koštěti. Lidé ji stále poznávají, a to od premiéry uběhlo už neuvěřitelných padesát let.

Život se s ní moc nemazlil

Navíc si všímají, že se Černocká od té doby snad vůbec nezměnila. Je stále krásná jako tehdy, jako by ji uplynulé roky nijak zvlášť nepoznamenaly. A to přitom málokdo tuší, že se život

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden