Moje sladké tajemství

Tragický osud dcery je černou můrou jeho života

Moje sladké tajemství

Před několika lety se zdálo, že bavič Karel Šíp (76) před fanoušky vůbec nic neskrývá. Když ale vyplula na povrch šokující informace o tom, že měl nemanželskou dceru, nestačili se všichni divit.

Populární moderátor a bavič Karel Šíp (76) je mužem mnoha tváří. Jeho život by vydal na několik románů a mohli byste si hodit korunou, na co máte zrovna náladu. Našli byste v něm totiž prvky zamilovaných romancí i dramatického příběhu s tragickým koncem.

Zlákala jej populární hudba

Touhu bavit lidi má Karel Šíp určitě v genech. Vždyť už i jeho tatínek hrával a zpíval v ostravské operetě. Malý Karel, který jej často sledoval z portálu, tak k divadlu přičichl už v dětství a do této doby také spadají jeho první krůčky před televizní kamerou.

Šíp později vystudoval filmovou školu v Čimelicích a poté několik let pracoval v Československé televizi. Pak jej ale zlákala populární hudba. Založil skupinu Faraon, jejíž hlavní tváří byl zpěvák Jiří Schelinger (†30). Tam se také spřátelil s

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden