Trápení zaháněl jídlem a nadměrným pitím

Doufal, že se z něj stane bohatý podnikatel, místo toho Martin Zounar (53) zažil jen starosti a nasekal velké dluhy. Ty ho nakonec dohnaly až do náruče alkoholu a po nějakém čase i do léčebny.

Pohledný Martin Zounar (53) si kdysi myslel, že mu svět leží u nohou. Poté, co doslova zazářil v seriálech Bylo nás šest a Chlapci a chlapi, bylo zřejmé, že tento mladíček má talentu na rozdávání a že si může vybírat, kterou z dalších nabízených rolí přijme.

Chtěl vydělat velké peníze

Martina milovaly ženy a dívky všech věkových kategorií a bylo jasné, že má jako úspěšný herec jistotu slušných honorářů. Bohužel, jemu to ale nestačilo.

V roce 1989 proto odešel z divadla a založil vlastní dabingové studio. Měl totiž patrně poněkud naivní představu, že díky tomu vydělá velké peníze. Brzy se ale ukázalo, že to bylo doslova šlápnutí vedle. Některé firmy mu totiž přestaly platit za odvedenou práci.

Vlak, který se řítil do záhuby

Zounar si proto půjčil peníze od špatných lidí a nasedl tak do vlaku, který se řítil do záhuby. Zažil výhružné telefonáty a anonymní dopisy, a jednou dokonce našel

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře