Trápení zaháněl jídlem a nadměrným pitím

Doufal, že se z něj stane bohatý podnikatel, místo toho Martin Zounar (53) zažil jen starosti a nasekal velké dluhy. Ty ho nakonec dohnaly až do náruče alkoholu a po nějakém čase i do léčebny.

Pohledný Martin Zounar (53) si kdysi myslel, že mu svět leží u nohou. Poté, co doslova zazářil v seriálech Bylo nás šest a Chlapci a chlapi, bylo zřejmé, že tento mladíček má talentu na rozdávání a že si může vybírat, kterou z dalších nabízených rolí přijme.

Chtěl vydělat velké peníze

Martina milovaly ženy a dívky všech věkových kategorií a bylo jasné, že má jako úspěšný herec jistotu slušných honorářů. Bohužel, jemu to ale nestačilo.

V roce 1989 proto odešel z divadla a založil vlastní dabingové studio. Měl totiž patrně poněkud naivní představu, že díky tomu vydělá velké peníze. Brzy se ale ukázalo, že to bylo doslova šlápnutí vedle. Některé firmy mu totiž přestaly platit za odvedenou práci.

Vlak, který se řítil do záhuby

Zounar si proto půjčil peníze od špatných lidí a nasedl tak do vlaku, který se řítil do záhuby. Zažil výhružné telefonáty a anonymní dopisy, a jednou dokonce našel

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden