Trápí se příšernou žárlivostí?

Ona je doma zavřená s půlročním synkem na mateřské, a on se otáčí kolem krásných hereček!

Když bývalá hvězda Slunečné Veronika Arichteva (34) přišla do jiného stavu, byla štěstím bez sebe a na novou životní roli se těšila. Po čase ji ovšem samota, péče o miminko a strach o manželovu věrnost začaly patrně psychicky vyčerpávat...

Ačkoli se herečka Veronika Arichteva (34) dočkala vytouženého syna Luky (6 měsíců), zdá se, že začíná poznávat stinnou stránku mateřství, a to, že mateřství není takový med, jak si vysnila, ale spíše se pozvolna začíná proměňovat v pořádný horor!

I když herečku jen tak něco nerozhází, proměnlivé nálady jejího syna ji dokážou pořádně vykolejit, což ji občas dohání i k jisté mateřské krizi, s čímž se svěřila na své sociální síti. „Dneska poprvé mě nebaví být máma. Chtěla bych jen spát a nemluvit,“ šokovala svým vyjádřením příznivce.

Údajně jí začíná čím dál časteji chybět společnost nejen kolegů, ale také šrumec, který je při každém natáčení. Patrně k jejím špatným náladám přispívá i to, že se kolem jejího manžela, režiséra Bisera Arichteva (44), točí mnoho

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden