Trápí vás vzpomínky na bývalého?

Cítíte se unavená a stále si přehráváte v hlavě vzpomínky na chlapa, který vám kdysi ublížil? Poradíme vám, jak se od toho jednou provždy osvobodit!

Spoustu energie necháváme v myšlenkách na minulost, a tak v přítomnosti slábneme. Když si něco velmi silně přejete, vysíláte tak svou energii. Když k události dojde, cítíte radost. To proto, že v tu chvíli se setkáváme se svou energií, kterou jste do budoucnosti vyslala.

Radost však pomine, energie je ztracena, znovu ji nemáte a zůstává v minulosti. Když si něco přejete, je lepší vložit energii do záměru k dosažení cíle než v plané touhy a sny.

Vezměte si zpět ztracenou sílu

Lehněte si a vnímejte, kde ve vašem těle sídlí špatné vzpomínky. Může to být tíha, bolest, tlak. Přeneste se v mysli do minulosti, kdy se to stalo. I kdyby to byl už zbořený dům, vaše energie ulpěla na kamenech či na stromech. Jděte v myšlenkách tím místem.

Nemusíte vzpomínat, jen hledejte očima svou ztracenou energii. Může mít podobu kytek, trávy nebo listů. Sesbírejte to a vdechujte v dlaních vůni toho všeho.

Ucítíte příliv sil

Až svou ztracenou energii znovu vdechnete, ztratí pro vás ta dávná událost citový význam a budete moci konečně vše v sobě uzavřít. Vzestup energie nepocítíte najednou, až po několika dnech, kdy se vše ve vás usadí.

Jakmile si vezmete zpět svou ztracenou energii, pocítíte příliv svých sil. Tato psychologická metoda vám pomůže, jak se přestat konečně trápit nad něčím, co už nezměníte, přijmout věci takové, jaké jsou, a zase cítit klid a radost ze života.

reklama

Komentáře