Traumata vytlouká bojovými sporty

Je vzorným tátou Olívie

Jakub Štáfek (32) se proslavil seriálem Ulice, jeho život se ale poté vydal jiným směrem. Přes zápasy MMA, kontroverzní seriál až po milujícího manžela a tátu.

Z dětství si Jakub Štáfek (32) nese hluboké trauma. „Máma je z rozvedené rodiny, totéž táta. Jako relativně mladí se vzali. Příklad situace, kdy děti mají dítě. A opět začalo opakování stejných chyb, jaké v dětství zažili oni,“ říká pražský rodák.

Manželství jeho rodičů se rozpadlo, když mu bylo deset let. Chyběla mu otcova přítomnost a přišly i finanční problémy. A tak paradoxně, když ve čtrnácti letech nastoupil do seriálu Ulice, stal se vlastně živitelem rodiny.

„Když je člověku čtrnáct, má dostávat od mámy a táty lásku a má řešit úplně jiný věci, než jestli se z honoráře bude kupovat nová lednička nebo kuchyň,“ míní. A nekupovaly se jen domácí spotřebiče, herec svého času, jak přiznává, koketoval i s drogami. Poté ale objevil bojové sporty a pochopil, že

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden