Tráví dovolené s Krausem?

Oblíbená herečka Ivana Chýlková (58) prozradila, jak ráda tráví volno. Především jí záleží na tom, s kým volno bude prožívat. To je pro ni alfa omega všeho, pak už je jí jedno i kam jede.

Nevadí jí vyrazit s batohem na zádech, ale klidně si dopřeje i hezkou dovolenou v hotelu. S balením věcí s sebou si hlavu neláme, nechává to vždy na poslední chvíli, což vypovídá i o její spontánní povaze. Obecně toho Ivana nemá moc procestovaného.

Cestuje především po Čechách, které má moc ráda, a v létě si dopřává volno především u nás. Pokud jí to situace dovolí, v zimě upřednostňuje dovolenou u moře. Ze vzdálenějších destinací navštívila Bali, které ji uchvátilo. Kdyby si tedy měla vybrat mezi Asií nebo Amerikou, volila by určitě Asii.

Dost možná ji tam táhnou i kořeny přítelkyně jejího syna. Jáchym Kraus (24) si našel lásku Dianku, která je napůl Češka, napůl Indonésanka. Do čtrnácti vyrůstala v Indonésii, a asi i proto si vybrala Ivana jako svou oblíbenou destinaci Bali.

Mohla tak poznat odlišnou a přátelskou povahu Indonésanů. Jak sama Ivana tvrdí, nemá ráda termín dovolená, protože se nikoho nemusí dovolovat, aby něco mohla. Volno bere jako prázdniny, které letos v létě strávila jak pracovně, tak ve volnu potulováním se po české krajině.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden