Můj kousek štěstí
Třetí dítě? Asi bude!
Třetí dítě? Asi bude!

Ten zářivý úsměv krásné blondýny z obrazovky jen tak nezmizí. Důvod může být jediný – další dítě. Opět na ratolest přišla řeč. Lucie Borhyová takticky projevuje zájem… Veřejně!

Zatímco mnohé jiné celebrity se z nynějšího domácího vyučování svých potomků hroutí a propadají chmurám, depresím, či dokonce alkoholu, Lucie Borhyová zvládá tento nelehký úkol se ctí a úsměvem na tváři.

A to obě děti chodí do školy, holčička dokonce do první třídy, což je v době koronavirové krize asi to nejhorší, co se může stát. Z učení prvňáčka písmenkům by měl pocuchané nervy pravděpodobně i svatý Petr. Ne tak plavovlasá moderátorka Televizních novin, ta, jak náhle vyšlo najevo, zřejmě disponuje nevšedním pedagogickým talentem.

„Bylo to náročné na koordinaci: teď máš češtinu, teď matiku, teď si dodělej tohle… Ale pak jsme si na to zvykli, vytvořili si svůj režim a vyhovovalo nám to. On si člověk vždycky na všechno zvykne,“ podotýká vyrovnaně. Zdůrazňuje, že děti miluje.

A pozor: Třetí dítě vůbec nevylučuje! „Představit bych si to uměla, ale tyhle věci nechávám tak nějak osudu. Uvidíme, co život ještě přinese. Neříkám ani ano, ani ne,“ tvrdí s úsměvem. A tak je všechno na jejím mladším příteli, právníkovi a podnikateli Michalu Smečkovi (32).

Měl by se zkrátka víc snažit. Lucie působí na obrazovce stále velmi svěže, upřímné odhodlání přivést na svět další miminko jí lze bezpochyby věřit. Když uvážíme, že věk, jak nedávno dokázala Vendula Pizingerová (48) nehraje u rodiček v moderní době až tak zásadní roli, můžeme dokonce směle doufat!

Když jsme u zmíněné vdovy po Hudebním skladateli Karlu Svobodovi (†68), máme zprávy, že panička jen kvete a rodinka s pětiměsíčním Josefem žije jako na obláčku. Lucie se jistě nechá tou idylkou ráda inspirovat. -Držíme palce všem!

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz