Třetí dítě partnerovi navzdory?

Těšíme se... Písnička je příjemná věc, ale taková ukolébavka je víc!

Našlápnuto ke kariéře zpěvačky a do toho třetí dítě? Krásná zprávařka Lucie Borhyová (44) zjevně nemíní ztrácet čas. Co na to její partner?

Zdá se, že velké životní změny čeká v blízké době Lucie Borhyová (44). Už více než pět let randí s Michalem Smečkou (34) a jak to tak vypadá, nebránila by se ve vztahu dalšímu společnému kroku. K tomu je ale zapotřebí dvou...

Čtvrtý prstýnek?

Blondýnka o sobě říká, že je takovou nevěstou na útěku, ačkoli to v minulosti mnohdy vypadalo, že od pomyslného oltáře spíše utíkali její potenciální ženiši. O ruku ji žádal před lety golfista Alan Babický (55), poté otec jejího syna Lucase (13), Niko Papadakis (46), a do třetice otec dcery Lindy (8), moderátor Michal Hrdlička (33).

Doma v šuplíku má tedy hned tři zásnubní prstýnky. Co jí je to ale platné, když ze

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden