Třetí manželství jí konečně přineslo štěstí

Hvězda Evy Pilarové vylétla rychle, utrpělo tím ale její soukromí. Jeden muž od ní utekl. Druhý ji málem dostal do vězení a třetí si připadal jako její doplněk. Pak našla Jana Kolomazníka.

Už od dětství se Eva Pilarová připravovala na svou budoucí pěveckou kariéru. Po maturitě na Vyšší hospodářské škole začala koncem padesátých let studovat operní zpěv na brněnské JAMU, vydržela tam ale jen pouhý rok. Do té doby jinak perfektně nalinkovaný život se zpěvačce obrátil vzhůru nohama.

Do cesty se jí totiž připletla první velká láska v podobě o čtyři roky staršího kontrabasisty Milana Pilara (85). Toho si v roce 1960 vzala, tehdy však ještě netušila, jak krátké toto manželství bude a kolik bolesti jí přinese.

Na druhou stranu nebýt Pilara, možná by trvalo mnohem déle, než by byla zpěvačka objevena. Pilar ji totiž pod záminkou, že si potřebuje něco zařídit v divadle, vylákal do

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden