Třetí svatba Ljuby Krbové byla lékem proti smutku z rodinné tragédie!

S manželem milují dobrodružné cesty a dovedou se v tomhle směru překvapit.

V manželství to hvězdě seriálu Ulice vyšlo až napotřetí. Ljuba Krbová (63) si spisovatele Ondřeje Neffa (76) vzala v roce, kdy se museli oba vyrovnávat s krutým zásahem osudu.

Oblíbená herečka Ljuba Krbová (63) má v sobě zakořeněné pečovatelské sklony. Může za to její dětství, protože vyrůstala dohromady se čtyřmi sourozenci. Tři bratři byli mladší a Ljuba na ně musela dohlížet.

V době, kdy ostatní vrstevníci flámovali a pořádali mejdany, nemohla s nimi Ljuba moc chodit. Po letech konstatovala, že zatímco ona byla na pískovišti a hlídala brášky, spolužačky začínaly s pitím a cigaretami. A také se sexem, na rozdíl od Ljuby.

Jak sama uvedla, byla poslední pannou ve třídě. Jak ale praví přísloví, odříkaného chleba největší krajíc. Když se potom Ljuba zamilovala, bylo to tak silné, že prý kvůli tomu

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden