Tři měsíce po porodu syna prožila Eva Pilarová velký životní šok!

Rozvod s prvním manželem musel proběhnout na dálku!

O tom, že Eva Pilarová (+80) byla žijící legendou a jednou z nejlepších zpěvaček, jaké jsme kdy měli, nikdo nepochybuje. V životě si prožila i smutné a dramatické chvíle.    

Na svět přišla v roce 1939 jako Eva Bojanovská a její hudební nadání se prý projevilo okamžitě po porodu. „První tón křiku novorozenců je jednočárkované „a“. Moje „áčko“ bylo tak silné, že už porodní bába konstatovala: To bude zpěvačka!,“ popisovala Eva svůj příchod na svět. Vzpomínala také, jak v dětství sedávala v okně a když maminka odešly, zpívala národní písničky i soudobé hity. „Pak mě ale práskla sousedka. Tím moje veřejné produkce skončily,“ konstatovala. Naštěstí se to týkalo jen toho raného dětského období.

K osudovému setkání došlo na škole!

Eva odjakživa věděla, že jediné, co chce dělat, je právě zpívání. Je rodičům dodnes vděčná, že jí zapsali na hodiny klavíru a do hudební školy. „Obrovskou zkušeností pro mě byl také rozhlasový dětský sbor,“ prozradila. „Dokonce jsem tam zpívala sóla. Když jsem se ale před rodiči zmínila, že chci být zpěvačkou, klepali si na čelo.“ Maminka by si bývala přála, aby se Eva stala lékařkou, takže když se dozvěděla, že chce jít na JAMU, spráskla prý ruce se slovy: „Mám jedinou dceru a ona chce být komediant!“ Otec k tomu měl jiný přístup, ocenil, že Eva

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden