Třináct let bojovala Jana Brejchová s dominantní povahou Jaromíra Hanzlíka!

„Už nám to drobně neklapalo. Snažila jsem se, ale snažení nepatří do citové oblasti. Tam je snaha marná.“

V době, kdy se Jana Brejchová (81) zamilovala do Jaromíra Hanzlíka (73), byla už potřetí vdaná. Láska byla ovšem mocnou čarodějkou a slavná herečka ji slepě následovala.

Česká filmová hvězda Jana Brejchová (81) měla během svého života čtyři manžele. Kromě toho žila třináct roků s mužem, který stál za rozpadem jednoho z jejích oficiálních vztahů. O rozchodu s Jaromírem Hanzlíkem (73) nakonec rozhodly povahové rozdíly.

Rozvod a nepodařená pomsta

Své první „ano“ řekla Jana pozdějšímu oscarovému režisérovi Miloši Formanovi (+86). Svatební šaty si oblékla už v osmnácti letech. Postupně ale poznávala, že si Miloš nepotrpí na věrnost.

Poslední kapkou pak byl manželův pracovní odjezd do zahraničí, na kterém ho doprovázela jeho milenka. To už Janu dopálilo definitivně a následoval rozvod.

Další manželství, které přišlo rychle po tom prvním, bylo jednak velkým omylem, jednak výsledkem trucování. Jana chtěla dokázat, že jí rozpad vztahu s Milošem nezasáhl a tak se ihned provdala za německého herce Ulricha Theina (+64).

Dokonce s ním i otěhotněla, ale o dítě přišla – brala to pak jako trest za svoji nerozvážnost a snahu se pomstít. Dceru Terezu (52) pak přivedla na svět až ve svém

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře