Trpí Dominika bájnou lhavostí? Průšvih na obzoru!

Dominika vypustila do světa další kachnu a opět ublížila blízkým. Co ji nutí stále si vymýšlet?

I když to vypadalo, že víc nemůže překvapit, Dominika Gottová (47) stále vytahuje nové trumfy z rukávu. Rozhodně za ně u veřejnosti body nezískává. Její poslední eso totiž zraňuje nejen její rodinu, ale nepříjemně zasáhlo i ty, kteří jejího otce Karla Gotta (†80) milovali.

Podle jejího tvrzení by tak měl Karel Gott (†80) mít kromě čtyř dcer ještě syna. Matkou by podle tvrzení jeho nejstarší dcery Dominiky Gottové (47) měla být jeho dlouholetá milenka Alice Kovácsová (54). Podrobnosti Dominika Gottová prozradit nechtěla, ale chlapce dokonce zná, ale víc už říkat opravdu nechce.

„Z několika důvěryhodných zdrojů vím, o koho jde. A viděla jsem dokonce společnou fotku táty s ním, kterou jsme získali při práci na mé knize,“ svěřila se. Za nevlastním bratrem Hugem (12) a jeho údajnou matkou se chystá. Proč si myslí, že by se s ní chtěli vůbec bavit, je otázka.

Obě nenávidí Ivanu!

I kdyby její tvrzení bylo pravdivé, použila by ho Hugova matka dávno, a ne až v jeho dvanácti letech, notabene po smrti Gotta. A pokud je to

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama