Trpí kvůli popularitě! Skončí s herectvím?

Objevuje se v úspěšné Slunečné a za takovou příležitost by mnohé herečky daly cokoliv. IVA HÜTTNEROVÁ (72) ale údajně těžce snáší svoji popularitu.

Když jí tvůrci nabídli roli v seriálu Slunečná, herečku to mělo hodně překvapit. Iva Hüttnerová (72) nabídku nakonec přijala, největším lákadlem měla být údajně finanční odměna. Herci ze Slunečné si totiž za natáčecí den přijdou na minimálně deset tisíc korun a na něco takového se jen těžko říká ne.

Iva navíc v tu dobu žádný větší pracovní závazek neměla a stálý příjem se jí tak jistě hodil. Ze začátku to bylo fajn, ale postupem času herečku začali lidé zase poznávat na ulici. Ato jí je údajně proti srsti.

Pořádně ji to ničí

Herectví ji sice baví, ale jakmile se vypnou kamery, nejspíš by byla nejraději neviditelná. Slunečná je velmi oblíbený seriál a sledují ho statisíce lidí, v což možná sama ani nedoufala. A tak začal hon na její představitele.

Problémem však je, že herečka prý v hodně případech nemá s fanoušky jen dobré zkušenosti. Například když hrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě, setkala se i s velkou kritikou. Lidé na ulici se jí měli dokonce posmívat, že to snad ani není ona, protože v reálu vypadá mnohem tlustší než v televizi.

To se Ivy pochopitelně dost dotklo, takové věci si jen stěží jde nebrat osobně. Herečka má navíc s nízkým sebevědomím bojovat už pěknou řádku let a tohle jí v tom zrovna moc nepomáhá. Její manžel Petr Mändl (65) o celém jejím trápení samozřejmě ví a podle všeho se ji snaží povzbuzovat.

Manžel se snaží pomáhat

Sám ji má každý den ubezpečovat o jejích kvalitách a nevšedním talentu. Jenže i jemu občas pusa ujede. Často si má totiž dělat legraci z toho, že jeho manželka nemá dokončenou střední školu. „Pokaždé když se spolu hádáme, řekne mi – mlč, nemáš ani maturitu!

Na DAMU jsem šla vlastně proto, že jsem tam mohla bez ní. A naštěstí to dobře dopadlo,“ vzpomíná herečka. Řeči jejího manžela ji mají ale trápit, protože moc dobře ví, proč školu nedokončila. V té době Ivě totiž zemřela milovaná babička a jí se zhroutil celý svět.

Neměla náladu na nic a nějaká maturita pro ni byla v tu chvíli na posledním místě. Pokud se ale Hüttnerová takhle negativně staví k popularitě a řeší své nízké sebevědomí, mohlo by jí to zkomplikovat kariéru. Existuje totiž spousta herců, kteří si užívají být na výsluní a berou jednu roli za druhou.

Bude mít nouzi o role?

Pokud se o herečce rozkřikne, že nemá ráda pozornost, možná už si nikde ani neškrtne. Tvůrci chtějí většinou pracovat s nadšenými herci, kteří s fanoušky komunikují a propagují tak jejich seriál či pořad, a ne s těmi, kteří se jim vyhýbají.

Iva se prý ale snaží na své povaze zapracovat. Co by totiž jiného dělala, kdyby nebyla herečkou? Pořád je to víc než slušně placená práce a podobnou by hledala asi jen těžko.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden