Trpí mindráky! Má strach, že ji opustí?

Podrží ji manžel v náročné chvíli?

Hvězda seriálu Sestřičky, půvabná herečka Michaela Tomešová (29), momentálně prožívá trápení, kvůli kterému trpí velkými mindráky.

Poslední měsíce je prý už na zhroucení, a to hlavně psychicky. Před kamerou sice v roli rázné sestřičky Barči vypadá jako zdravím kypící lasička, ale za to vděčí především šikovným maskérům.

Po onemocnění Covidem se jí totiž zásadně zhoršil její atopický ekzém, s kterým celoživotně bojuje. Na kůži se jí prý zase žačaly tvořit hnisavé boláky, za které se jako mladá žena moc stydí. A jako by to nestačilo, nedávno musela narychlo do špitálu se zánětem slepého střeva.

Jako copatá Bára v seriálu Sestřičky.

Od jejího manžela vyžaduje situace mimořádnou trpělivost. Míša ovšem může mluvit o velkém štěstí, že je vdaná právě za herce Romana Tomeše (33), který je vyloženě rodinný typ. Exceluje jako dobrák Tony v seriálu Slunečná.

Když Míša natáčí nebo řeší své zdravotní potíže, stále se pilně stará o jejich dva malé syny, Kristiána (4) a Jonáše (2). Kromě toho má na starosti starosti o dům, který si nechali postavit. Herečka se teď prý bojí, aby se svému muži, kolem kterého se točí neustále spousta mladých krásek, pořád ještě líbila.

reklama
reklama

Komentáře