Trpký konec vyhlášeného sukničkáře

Olga Blechová ukončila nájezdy Waldových milenek rázně. Nechala vyměnit zámek u jeho bytu.

Kudrnaté vlasy, vlasy černé jako uhlík, k tomu hlas, z něhož se ženám podlamovala kolena. Tahle charakteristika jde jen k jednomu slavnému zpěvákovi. Jmenoval se Waldemar Matuška.

Kdo ví, komu vděčil za svůj nepříliš slovanský vzhled. Dlouho se říkávalo, že svému pravému otci, kterým nebyl nikdo jiný než pohledný primáš cikánské kapely, který se v inkriminovaném čase motal kolem zpěvákovy maminky. „Tuhle teorii znám taky. Walda se jí ale vždycky upřímně smál,“ říkávala ovšem na toto téma jeho poslední manželka Olga.

První manželství ukončila rodinná tragédie

Poprvé se slavný milovník oženil už v osmnácti letech. To pojal za manželku slečnu Jiřinu Šťástkovou. Rodinné štěstí však tenkrát zničila obrovská tragédie. To když kvůli špatné očkovací vakcíně zemřely dvě společné dcery. A s manželstvím byl konec.

To druhé skončilo dřív, než začalo

O druhém manželství toho jinak ukecaný Walda moc nenamluvil. Vědělo se snad jen to, že

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden