Truchlí, ale nic nevzdává!

Blíží se první výročí dne, kdy odešla jeho milovaná Hanka (†59) a herec, který o život své ženy bojoval mnoho let ze všech sil, na ni nezapomíná.

Její urnu přestěhoval do klidného hrobu na pražských Olšanech, protože tam se snadno dopraví tramvají a Hanka bude navíc u svých zesnulých rodičů. „Chodím za ní každou sobotu,“ říká Jiří Krampol.

Na Hanku mu zbyly krásné vzpomínky, ty špatné hodil za hlavu.

Už se s odchodem ženy, na které byl citově závislý, jakž takž vyrovnal, k čemuž mu pomáhá především práce. Nedávný náhlý skon Libuše Šafránkové (†68) mu připomněl i jeho situaci. Vzkázal proto zdrcenému vdovci Josefovi Abrhámovi (81), že ví, co člověku ve smutku nejvíce pomáhá.

Sám se nyní soustředí na psaní knihy s kolegyní Zuzanou Bubílkovou (69) a těší se na to, až se na jeviště vrátí pořad Zajíc v pytli. „Pomáhá mi to zapomenout, že jsem zůstal sám, jinak by na mě v bytě všechno padalo,“ přiznává realiststicky.

Jirka byl vždycky silný chlap, o kterého se ženská mohla opřít. Teď se musí on opírat sám o sebe, nic jiného mu nezbývá. Ale publikum je pro něho ta nejsilnější podpora.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden