Moje sladké tajemství

Trumfne Agátu a vdá se dřív?

Moje sladké tajemství

O Stropnického bojovat nehodlá, už má za něj náhradu, pořádného rockera.

U herečky Veroniky Žilkové (61) je tento rok rušno. Po konci vztahu s manželem Martinem Stropnickým (65) přiznala, že už je zamilovaná do nového muže. Zatímco dřív tvrdila, že miluje nevěrníka Stropnického, dnes by možná byla ráda, aby už nebyl manželem, ale exmanželem.

Temperamentní herečka chodí s muzikantem Josefem Holomáčem (62). Po provalení jejich vztahu se ale ukázalo, že on je tak trochu ženatý. Jeho žena Martina (47) přišla s tím, že Veronika je jakási dočasná milenka a že kvůli ní se rocker rozvádět nebude. Na to Žilková (61) kontrovala, že Martina už dávno opustila Pepu, jelikož si našla ženu. Kde je pravda?

Dal jí kopačky mailem

Žilková také stále není rozvedená a vypadalo to, že se jí do toho ani nechce, nyní se to ale nejspíš změnilo. V březnu prozradila,

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden