Tvrdá odplata Slováčkovi

Zpěvačka Dáda Patrasová si svého muže pořádně vychutnává. Nejenže vydělává na jeho nevěře, přitvrzuje: Předtím jsem trpěla já, teď budeš naříkat ty!

Všechno nasvědčovalo tomu, že v manželství zpěvačky Dády Patrasové (61) a hudebníka Felixe Slováčka (73) se konečně blýská na lepší časy. Po dlouhých peripetiích, kdy každý z manželů si žil svým vlastním životem s jinými partnery, k sobě dvojice opět začala nacházet cestu. Období nevěr má ale nečekanou dohru.

Pokus o návrat?

Ještě před nedávnem se Felix Slováček pyšně naparoval po boku své mladé milenky Lucie Gelemové (34). Že jsou si souzeni, všechny kolem přesvěčovala i sama Lucie. Prohlašovala, že se milují a dokonce je v plánu i miminko.

Dádu to pochopitelně hodně sebralo. I když navenek dělala statečnou, občas nevydržela s nervy a peprně to svému muži dala najevo. Například když zjistila, že Slováček Gelemovou možná dotuje z jejich společných peněz.

Rozčíleně reagovala třeba i na to, že Felix měl údajně lovit krásky na internetové seznamce. Jen těžko dokázala Patrasová zkousnout tu ostudu. I ona si pak našla nového partnera, Itala Vita (47). Najednou ale Slováček obrátil.

Ke zpěvačce, s níž už žije 40 let, se zase má. Začal ji zahrnovat drahýmni dary, zve ji na romantické večeře a prý to mezi nimi zase jiskří. Dokonce si měli opět dopřávat intimnosti. Teď ale přišel ten správný čas Patrasové.

Když ho konečně svedla na svou stranu, bude si hrát zase ona s ním!

Felixovi to dá zbaštit

Slováček evidentně našel ve své ženě opět zalíbení, znovu mezi nimi začala proudit chemie. A i když Patrasová tvrdila, že by se k Felixovi už nevráila, i kdyby stokrát chtěl, nejspíš to tak vážně nemyslela a ve skrytu duše doufala, že se to jednou stane.

Přesto to ale Felixovi nechce dát zadarmo. Svého muže provokuje, kde může! Flirtuje s jinými muži, dává Felixovi najevo, že je o ni zájem a vychutnává si, že na ni choť žárlí. Vždyť on ji tak sprostě ponížil! Za vše mluví například nedávné V.I.P. akce, na kterých byla Patraová hostem.

Pěla ódy na Jiřího Vondráčka

Tak třeba na křtu knihy režiséra Václava Junka (59) o úmrtí slavných potkala dabéra Dalimila Klapku (83)), kterého zná ze studií herectví. Mezi čtyřma očima vzpomínali na společně prožité roky a bylo vidět, že Dáda si s dávným známým dobře rozumí.

Podruhé se zas nechávala ochotně bavit skladatelem Jiřím Vondráčkem (66). Provokativní flirotování se nedalo přehlédnout a hlavně přeslechnout. "Proč jen jsem si tě nevzala? Ty jseš hodný a věrný člověk," zdůrazňovala a každému bylo jisté, že tím míří ke svému Felixovi, který touto vlastností neoplývá.

Družně se s ním zapovídala o jeho dceři, zpěvačce Lucii Vonráčkové (37), která žije v Kanadě s hokejistou Tomášem Plekancem (34). A to ještě není zdaleka vše.

Vychvalovala i blízkost s Cimickým

S otevřenou náručí ji ve společnosti přivítal také Pavel Nový (68), její dávný herecký kolega z druhé série seriálu Arabela, kde si ho Dáda coby Xenie vzala za muže.

V příbězích Kousky primáře Housky zase s Novým hráli primáře a sestřičku. Není divu, že tahle nerozlučná dvojka si toho měla nyní hodně co říct. I tady Dáda hýřila rozverností. Na nedávné vernisáži obrazů se zase těšila z blízkosti psychiatra Jana Cimického (69).

"Je to taková moje opora," říkala o něm herečka před všemi. Dobře má Dáda promyšlenou taktiku. To by v tom byl čert, aby tohle jejího muže nedráždilo!

reklama
reklama

Komentáře