Tykali si po čtyřech hodinách v posteli!

Charismatický herec se sexy hlasem a vítěz  StarDance Jiří Dvořák (53) hraje jednu z hlavních rolí, kapitána Davida, v seriálu České televize Hlava Medúzy, který pojednává o brněnské mordpartě. Šéfku kriminalistů hraje Jitka Čvančarová (42) alias drsná Karin.

Žádné akční scény v seriálu herec prý naštěstí netočil. „Mám přece jen už svůj věk a než se rozběhnu, chvíli to trvá,“ vtipkuje. Kvůli své postavě „stárnoucího šedého vlka“ si musel nechat narůst vousy, ve kterých se fanynkám náramně líbí.

Jitka Čvančarová (42)

Milostné scény je velmi sblížily

„Tohle jsem měl na tváři naposledy v devatenácti,“ řekl. A jak Dvořák vzpomíná na StarDance, kde přikovával ženy k obrazovkám svým ladným tancem se svou sexy tanečnicí? „Bylo to obrovské vypětí, sáhl jsem si na dno. Už bych do toho nešel, ale byla to nádhera. Zhubl jsem 11 kilo a StarDance mi dala nové přátele.“„My jsme se spolu s Jitkou potkali už dříve, když jsme spolu před pár lety točili seriál Dokonalý svět.

Začínali jsme tím, že jsme hned točili žhavé milostné scény. Po čtyřech hodinách divočení v posteli mi Jitka konečně nabídla tykání,“ prozrazuje herec. Oblíbená herečka je považována za symbol ženství, obvykle představující vnadné, ale citlivé ženy.

Možná si ji vybavíte i ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hrála sestřičku. V seriálu Hlava Medúzy ztvárňuje rozvedenou matku šestileté Táni a šéfku mordparty, protože má skvělou intuici a vnímá případy empaticky. A jak si herec sedne se svou drsnou kolegyní Karin? „Jitka je velmi ženská, ale přitom vás snadno přesvědčí, že by klidně mohla velet drsným chlapům,“ říká Jiří Dvořák.

Lenka Nora Nováková (28)

Čvančarová je sexy se zbraní i bez

Role drsné kriminalistky je pro herečku něčím zcela novým, přesto se se svou rolí drsné policistky snadno sžila. „Je to moc fajn postava, mám ji ráda.“ Díky ní, podle vlastních slov, využila značnou část vlastní mužské energie.

„A protože jdu často do akce se zbraní, bylo nutné projít výcvikem.  Ale netroufám si  rozhodně tvrdit, že umím střílet,“ podotkla Čvančarová. I přesto jsou s ní diváci spokojení, i když se ozvaly kritické hlasy na její oblečení, které příliš zvýrazňuje její ženskou postavu a zvlášť divačky rozčiluje, proč stále nosí tu divnou čepici. „I zde ale platí, že každému se člověk nezavděčí,“ mává nad tím rukou herečka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden