Týna ze Slunečné má hvězdné manýry

Herečka Eva Burešová (26) aktuálně září v seriálu Slunečná, ve kterém hraje ráznou a oblíbenou statkářku Týnu. A stejně jako seriál, i ona se během pár týdnů stala hvězdou první velikosti.

Zdá se, že donedávna skromná a málo známá herečka náhle tíhu své slávy nezvládá a začíná tu a tam vystrkovat růžky a získávat hvězdné manýry.

Co se děje před milostnými scénami s Lamborou?

Přesto, že jejím běžným seriálovým kostýmem je vytahaná kostkovaná košile, hospodská zástěra nebo volné kalhoty, občas má i trochu odhalenější outfit. A přesně ten se stal kamenem úrazu.

Její běžný kostým ji zahaluje od hlavy až k patě a čouhá jí pouze obličej, takže Eva nemá s údržbou těla žádné starosti. To se jí ovšem vymstilo v den, kdy si neuvědomila, že ji čeká odhalená scéna, ve které bude v milostné scéně předvádět své ladné křivky v kratinkých kraťáskách Markovi Lamborovi (25).

Bylo třeba mít nožky dokonale hladké a bez chloupku. Eva však dorazila na natáčení zarostlá a nohy jí musely oholit maskérky. „I takové dny v maskérně jsou.

Aneb když herečka zapomene, že dneska točí v šortkách,“ okomentovala momentku svých nekonečně dlouhých nohou, kdy se na ni vrhly ochotné vizážistky.

Herečka by si možná měla uvědomit, že stejně jako v jejím farmářském outfitu, volné košili, laclových kalhotech a botech farmářkách, které začaly nosit ženy napříč věkem, se mohou fanynky shlédnout také v jejím rozmarném chování.

Z čeho je naprosto nadšená?

Sama Burešová to přirovnává k době největšího boomu telenovely Divoký anděl, kdy se české dívky oblékaly stejně jako hlavní hrdinka Milagros v podání Natalie Oreiro(43). V té se herečka před časem vzhlédla, takže je nadšená, že její styl oblékaní se stal novým trendem, který spousta žen napodobuje.

reklama
reklama

Komentáře