Můj kousek štěstí

U Gottových zuří rodinná válka!

Jestli si něco Ivana Gottová (44) doopravdy nepřála, pak to byl prý návrat Dominiky Gottové (46) do Čech. Tušila, že to přinese zlou krev. Přesto se nestačí divit, čeho je zpěvákova dcera schopna. Požene ji kvůli tomu před soud? 

Od smrti legendárního  zpěváka, milujícího manžela a otce ještě neuplynul ani rok a v jeho rodině zuří válka netušených rozměrů. Stalo se přesně to, co Karel Gott (†80) nechtěl nikdy dovolit.

Na světlo světa vyplouvají nechutné detaily z jeho minulosti, médii je propírán jeho osobní život a na přetřes se dostávají i věci, které by rozhodně měly zůstat skryté.Většina rodinných příslušníků si je těchto zásad vědoma a nikdy by nepošpinila památku národem zbožňovaného muže, který si tolik zakládal na tom, co si o něm fanoušci myslí.

Jde o peníze

Jeho nejstarší dcera ale peníze zoufale potřebuje. Když se k otcovu mnohamilionovému majetku nedostala, volí jinou cestu. Do médií, údajně nikoli zadarmo, pouští informace, ze kterých by Gottovi vstávaly vlasy na hlavě.

Nemohou se líbit ani jeho manželce Ivaně, ta však zatím nijak významně nereaguje. Podle některých lidí je to ale jen zlověstné ticho před bouří. Možná to je i tím, že pozornost médií není tím, po čem by vdova toužila.

Od chvíle, kdy její muž zemřel, se před veřejností skrývá. Stejně tak se snaží, aby nikdo nezneužil památku jejího muže. Ochrannou ruku, kterou nad ním měla po dobu společného života, což jí bylo občas i vyčítáno, dál drží nad manželovou památkou i nyní. Proto se prý jen těžko vyrovnává s tím, co Dominika v posledních několika měsících provádí.

Bude soud?

Ačkoli by na to měla Ivana plné právo, nic veřejně nekomentuje a nevyřizuje si s nevlastní dcerou účty. Trpělivost ale údajně vdově došla definitivně ve chvíli, kdy Dominika vydala knihu Můj táta Karel.

Z jejího obsahu vyplývá, že Mistr nebyl nijak velkorysý, dcera milionáře a její matka si spoustu věcí „nemohly dovolit“. Zato popisuje své lesbické sexuální hrátky a jiné intimní pikantnosti.

Porušila dohody

Ivana s manželem měli údajně ještě uzavřít s Dominikou dohodu, kterou nesměla porušit. Gott chtěl prý zabránit tomu, aby s ní měla později Ivana jakékoli trápení. Ovšem sliby, které dala Dominika otci, jsou zapomenuty.

Na léčbu své závislosti na alkoholu a lécích nenastoupila, prozradila okolnosti jejich majetkového vyrovnání a svým veřejným vystupováním ničí zpěvákovu památku. Podle některých informací by ji mohlo toto chování přijít draho. Otázkou je, co by si vdova, i kdyby vše hnala k soudu, vzala na Dominice, která vlastně vůbec nic nemá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden