Moje šťastná hvězda

U nohou Schoberové klečeli muži z obou stran Atlantiku

Moje šťastná hvězda

V mládí byla naivní stejně jako její nejslavnější postava, ale pak se prosadila a dočkala se také pozvání do královského paláce.

Ve své době byla Olga Schoberové (81) považována za nejkrásnější Češku. Ke slávě jí stačilo pár filmů a také dnes ji znají i mladí filmoví fanoušci.

Zlatá 60. léta patřila na filmových plátnech dívkám, které sice nebyly zrovna nejlepší herečky, ale byly skutečné sexbomby. Francie měla svou Brigitte Bardot (89) a my Olgu Schoberovou (81), která byla ostatně k půvabné Francouzce často přirovnávána. „V době, kdy jsem byla populární, jsem si to neuvědomovala.

Jedině teď, když se dívám na fotografie, tak si říkám: Proboha, vždyť já jsem byla skutečně hezká,“ prohlásila o sobě o mnoho let později česká kráska, která svým půvabem dobyla srdce mnoha mužů nejen u nás a dostala se až do Hollywoodu. Její výrok

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden