Udělala si z muže sluhu?

VERONIKA ARICHTEVA (34) přivítala na svět svého prvního potomka a nemůže se ho nabažit. Brzy ale možná dojde na lámání chleba.

Mateřství dlouhou dobu odkládala, nejdříve se chtěla věnovat herecké kariéře, která se jí stále slibněji rozjížděla, a když už to vypadalo, že je ten pravý čas na založení rodiny, vždycky jí do toho přišlo něco, co to zase o nějaký kus oddálilo.

Když tak na jaře letošního roku Veronika Arichteva (34)oznámila, že je se svým mužem Biserem (44) konečně v očekávání, mnohé to poněkud zaskočilo.

Chce se soustředit na syna

Ačkoli to zpočátku vypadalo, že si dá jenom krátkou pauzu od hraní, a jen co se z nové životní role alespoň trochu vzpamatuje, nastoupí opět jako většina jejích kolegyň zase zpátky do pracovního procesu, nejspíš se tak nestane.

Dokonce se i dobrovolně vzdala role ve veleúspěšné Slunečné, jenom aby mohla mít čas na rodinu. A zatím se zdá, že její mateřská dovolená bude opravdu hodně dlouhá. Ze svého synka Luky je tak vedle, že ho prý ani na chviličku nespouští z očí.

Manžel pomáhá, jak se dá

Tou největší oporou jí je samozřejmě milovaný manžel, který si potomka hodně dlouhou dobu přál. Sám už má sice syna z předchozího vztahu, po dítěti s Veronikou ale vždy toužil.

Byl však hodně trpělivý a snažil se respektovat fakt, že se dlouho necítila připravená. Nyní je z něho tatínek na plný úvazek.

Kolem svých lásek skáče, jak jenom může, a je opravdu hodně nápomocný. Skoro to ale vypadá, že všechno doma dělá jen on sám, s čímž se herečka i tak trochu na sociálních sítích pochlubila.

Bez něho by to nezvládla

Je sice jasné, že v prvních měsících bude potřebovat víc podpory. Všechno je pro ni nové a péče o dítě zcela vyčerpávající.

Na druhou stranu většina matek takovou oporu v začátcích mateřství nemá. A to Arichteva moc dobře ví. Nejspíš se všeho snaží plně využít.

Dokonce se přiznala, že jí manžel nosí jejich syna v noci na kojení. Kromě toho doma vaří, když ji něco jenom trošku zabolí, hned je u ní a začne ji masírovat.

Takový servis jí musí závidět kdejaká maminka. Je ale opravdu tak pozorný, nebo snad mezi sebou mají nějakou tajnou dohodu?

Přemluvil jí k dítěti?

Je totiž celkem možné, že Veronika ani nikdy žádné děti nechtěla. Dlouhou dobu si žila na vysoké noze a ve své podstatě se nemusela o nic moc starat.

A podle všeho tak byla spokojená. Její manžel to měl ale jinak. Přemluvil ji snad pod podmínkou, že se o všechno bude starat sám?

Co ale bude herečka dělat, až se bude chtít Biser vrátit do práce? Nejspíš jí nezbyde nic jiného než se naučit fungovat sama.

reklama

Komentáře

reklama