Udělejte si stylové nehty!

Pokud chcete mít krásné ruce, mějte vždy upravené a nalakované nehty. Víte, jaké jsou aktuální trendy v manikúře? Díky našim radám můžete mít parádní drápky i vy.

Jak nehty správně lakovat

Při lakování je potřeba, abyste se držela základních kosmetických pravidel. Kromě barevného laku si pořiďte také laky, které mají označení base coat a top coat. Jedná se o podkladovou bázi a závěrečný finiš. Snažte se vždy používat podkladové laky. Proč? Do nehtu se tak dostanou potřebné živiny, které napomáhají k rychlejšímu růstu a zdravějšímu vzhledu.

Kromě toho také chrání před zabarvením nehtu. Tzv. nadlak udržuje barvu zářivou a zároveň brání mechanickému poškozování. V případě, že se vám nehty lámou a třepí, pomůže vám kalcium a vápník. Speciálně vyživující péči můžete sehnat v drogerii či lékárně.

Výrazné barvy

Letos jsou moderní všechny pastelové odstíny. Mezi ty nejzářivější tentokrát bezpochyby patří žlutá a zelená barva. Můžete je bez obav kombinovat mezi sebou. U výrazných tónů udělá svoje například růžová, oranžová, korálová a modrá. Když se v létě opálíte, můžete zkusit i metalické laky. Například zlatá působí velice atraktivně. Působivě vypadají laky inspirované fascinujícím chameleonem, které mění barvu podle úhlu dopadu světla.Takže můžete jít s chutí do toho.Budete originální.

Zkuste i zdobení

Pokud byste chtěla vaše nehty ozdobit, tak v obchodech najdete i různé samolepky a dekorace na nehty. Manikúře dodají ten správný šmrnc. Místo infantilních obrázků sáhněte raději po geometrických vzorech. Ozdobit můžete klidně jen jeden nehet. Manikúra tak získá minimalistický charakter. Nemusíte ale zůstat jen při zemi a zkuste se také trochu odvázat, popustit uzdu své fantazii a nápaditě zvýraznit každý.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden