Uhnala svého miláčka! Tajná svatba!

Jaký mají recept na šťastný vztah? Netají se vzájemnou přitažlivostí!

Hvězda Slunečné přiznala tajnou svatbu! Po téměř dvaceti letech šťastného soužití přišel zvrat! Jan Dolanský (42) se tajně oženil se svojí partnerkou Lenkou Vlasákovou (48). To, co mnoha lidem letos ublížilo, slavnému páru prospělo. Konečně si totiž našli čas na svatbu!

Veselku po pravdě nikdy nezavrhovali, jak vždy tvrdili, jen z časových důvodů stále odkládali. A hlavně prý nechtěli nic uspěchat. Herec Jan Dolanský (42) navíc svou partnerku Lenku Vlasákovou (48) požádal o ruku už několikrát, ale na svatbu kvůli množství práce čas nikdy nezbyl.

A tak si mezitím v klidu pořídili další tři děti, k Lenčinu prvnímu z předchozího vztahu, a nikam nespěchali. Až teď, po mnoha letech rodinného soužití, jsou konečně manželé! A svoji svatbu dokázali dokonale utajit nejen před médii, ale dokonce i před svými kolegy.

Nechtěli to prozradit

Své Ano si řekli už v létě. Prstýnky si vyměnili při komorním, čistě rodinném obřadu na zámku Křinec. „Normálně jsme se vzali, no...“ odkýval nakonec oblíbený herec dlouho utajovaný fakt, že se

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden