Uhnala svého miláčka! Tajná svatba!

Jaký mají recept na šťastný vztah? Netají se vzájemnou přitažlivostí!

Hvězda Slunečné přiznala tajnou svatbu! Po téměř dvaceti letech šťastného soužití přišel zvrat! Jan Dolanský (42) se tajně oženil se svojí partnerkou Lenkou Vlasákovou (48). To, co mnoha lidem letos ublížilo, slavnému páru prospělo. Konečně si totiž našli čas na svatbu!

Veselku po pravdě nikdy nezavrhovali, jak vždy tvrdili, jen z časových důvodů stále odkládali. A hlavně prý nechtěli nic uspěchat. Herec Jan Dolanský (42) navíc svou partnerku Lenku Vlasákovou (48) požádal o ruku už několikrát, ale na svatbu kvůli množství práce čas nikdy nezbyl.

A tak si mezitím v klidu pořídili další tři děti, k Lenčinu prvnímu z předchozího vztahu, a nikam nespěchali. Až teď, po mnoha letech rodinného soužití, jsou konečně manželé! A svoji svatbu dokázali dokonale utajit nejen před médii, ale dokonce i před svými kolegy.

Nechtěli to prozradit

Své Ano si řekli už v létě. Prstýnky si vyměnili při komorním, čistě rodinném obřadu na zámku Křinec. „Normálně jsme se vzali, no...“ odkýval nakonec oblíbený herec dlouho utajovaný fakt, že se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře