Ukázalo se, že karty opravdu nelžou!

Začala jsem se bát, že můj manžel si opravdu našel jinou ženu!

Věštba z karet může přinést i jiná vysvětlení, než kterým jsme nejprve uvěřili. Ke kartářce jsem se s kolegyní Danou vydala jen kvůli tomu, že tam nechtěla jít sama. Nejrůznějšího věštění jsem se vždy spíš bála; nečetla jsem raději ani horoskopy v novinách. Řekla jsem si předem, že nic z toho, co mi kartářka řekne, nebudu brát vážně.

Chtěla jsem věřit, že jde o podvod

Postarší dáma rozložila karty na stole a začala si pro sebe tiše něco říkat. Z jejích slov pak vyplynulo, že Jirka, můj manžel, bude brzy v ohrožení života, ale zachrání se. Potom ale do naší rodiny nadlouho zasáhne nějaká tmavovlasá žena. Nenechala jsem kartářku ani domluvit. Protože jsem platila předem, vstala jsem ze židle a doslova od ní utekla. Kolegyni venku jsem řekla, že se mi ta dáma snažila namluvit pěkné nesmysly. Označila jsem ji dokonce za podvodnici. Dana prohlásila, že by byla raději, kdyby ta její předpověď vyšla – kartářka jí totiž slíbila, že už brzy najde nového partnera, kterého dlouho hledá. A prý se bude jednat o cizince.

Všechno se opravdu vyplnilo

Pustila jsem tu věštbu z hlavy. Bát jsem se znovu začala, když mi Dana radostně volala, že má nového přítele. Byl to opravdu cizinec, i když jen ze Slovenska. Zanedlouho nato Jirka havaroval v autě. Z ošklivě vypadající nehody vyvázl jen s odřeninami. O tom, co prorokovala kartářka, jsem se mu nezmínila. S obavami jsem ale čekala, kdy se objeví ona tmavovlasá žena. Jirku jsem nikdy z nevěry nepodezírala, avšak když se teď ukázalo, že karty nelžou, znejistěla jsem. Ukázalo se, že i tentokrát měla kartářka pravdu! Naštěstí se ale nejednalo o objekt zájmu mého manžela. Zcela nečekaně nám totiž přivedl svoji přítelkyni představit syn,a to rovnou s tím, že mají v plánu se vzít. Ta hezká dívka měla samozřejmě tmavé vlasy. Všechno se tedy vyplnilo a jsem ráda, že tímhle způsobem. Podruhé už bych ale ke kartářce nešla; teď už bych jejím věštbám stoprocentně věřila. A co kdyby v kartách našla něco opravdu špatného?

Jitka S. (46), Brno

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden