Ukřivděná milenka pronásledovala Karla Gotta v autě!

Před svým životním jubileem udělal Mistr nečekaný krok!

Když Karel Gott (†80) poprvé spatřil krásnou blondýnku Mariku Sörösovou (44), nevěděl o ní dvě věci. Za prvé, že se nejedná o cizinku - což si myslel. A za druhé, že je tak temperamentní a žárlivá!

S krásnou Marikou Sörösovou se náš legendární zpěvák poprvé setkal v roce 1997. Bylo to v Německu kde koncertoval. Zaujala ho natolik, že dal svému manažerovi za úkol, aby o ní něco zjistil.

Domníval se, že se jedná o nějakou jeho německou fanynku. Jaké bylo ale jeho překvapení, když zjistil, že Marika je Slovenkou s maďarským kořeny a rodiči ve Frýdku-Místku!

V knížkách vzpomínala na pikantnosti

Marika se do Německa vydala hned, jak dosáhla plnoletosti. Snažila se tam najít uplatnění jako modelka, pracovala jako au-pair. V době, kdy na ní poprvé spočinuly oči Karla Gotta, měla i německého přítele, kterého si chtěla vzít.

Stát se přítelkyní Zlatého slavíka, to bylo ovšem mnohem větší terno! Marika Karla obdivovala, jako většina českých žen a dívek. Bylo jasné, že šanci, jaká se jí nabídla díky zpěvákovu zájmu, si nenechá ujít.

Nejprve si telefonovali, ale u toho samozřejmě nezůstalo. Marika své pokusy prosadit se v Německu ráda vzdala a přijela za Karlem do Prahy. Ve vile na Bertramce bývala častou návštěvnicí a slavný dům byl svědkem mnoha milostných hrátek, včetně takových, jaké možná

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama