Můj kousek štěstí

Ukrutně trpí ztrátou synů

Pokud divákům vstávaly občas vlasy na hlavě hrůzou v pořadu Pošta pro tebe, když jím provázela Ester Janečková (49), možná to byl slabý odvar vzhledem k dění přímo v rodině moderátorky.

Nedávno se přímo v dokumentu Heleny Třeštíkové (72) rozpovídala o nevěrách v manželství i o tom, jak vlastní otec Ester ještě na smrtelné posteli skálopevně tvrdil, že ona není jeho. Otcovo odmítání u dcery zřejmě vyvolalo těžké komplexy. Její zoufalá snaha udržet rodinu pohromadě jde do důsledků.

Ester je na syny hrdá a velmi na nich lpí.

Zřejmě i proto, v době, kdy její dva synové Cyril (21) a Kryštof (24) opouštěli hnízdo, zažívala jejich matka muka. „Když odcházel mladší syn, tak to bylo podobné jako porodní bolesti. Asi týden mě ukrutně bolelo břicho, jako kdyby mi někdo rval pupeční šňůru,“ vylíčila Janečková své pocity.

Sice plánuje, že až zůstanou s manželem sami, budou se věnovat jachtingu a vnoučatům, ale do té doby je ještě poměrně daleko. Nejmladší Sáře je teprve 11 let. „Až nás jednou bude opouštět, tak nevím, jak to zvládnu,“ zoufá si empatická moderátorka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden