Moje šťastná hvězda
Umí si stále užívat života
Umí si stále užívat života

Legendární česká herečka JIŘINA BOHDALOVÁ (89) se ničeho nebojí. Nechce promarnit ani minutu, stále pracuje a udržuje partnerský vztah. Bude svatba?

Oblíbené Jiřině Bohdalové (89) je známo, že si umí život užívat plnými doušky. Mnozí si myslí, že mládne jen díky svému mladšímu, zámožnému partnerovi Lubomírovi Fockovi (66), který je úspěšným podnikatelem.

Láska mezi nimi stále kvete a jejich známí se neustále ptají, kdy bude svatba. Sňatek herečka sice nedávno vyvrátila, prý je zbytečný, ale kdoví, jestli nešlo o zastírací manévr.

Má ho jen pro peníze?

Už mnohokrát se spekulovalo, zda svého miláčka nemá jen proto, aby se nechala hýčkat a nemusela za partnera utratit ani korunu. O Jiřině je známo, že je hodně šetrná, a tak vedle sebe potřebuje někoho, kdo ji umí zabezpečit.

Stále se navštěvují, a i když svou lásku nedávají tak najevo na veřejnosti, Focko se nedávno v rozhovoru vyznal ze svých citů. „Jiřina jako partnerka je úplně super!“ přiznal.

Oba společně podnikají různé výlety, jezdí na dovolené anebo se prý jdou jen tak projít po Praze. Jejich lásku by jim mohl leckdo závidět. ,,Ačkoli mi dnes připadá, že Jiřinku znám věčnost, není tomu tak.

Znal jsem ji a obdivoval stejně jako všichni ostatní z jejích úžasných rolí v desítkách filmů, divadelních her a televizních inscenací,“ vysvětluje Lubomír Focko. Vedle něj se zjevně cítí mladě s chutí do života. To se ale údajně tolik nelíbí její dceři, herečce Simoně Stašové (65).

Měla by se šetřit?

Ta se s Fockem zná a padli si docela do noty. Je ale prý proti tomu, aby se brali, když jim současný stav vyhovuje. Navíc je Simona přesvědčená, že by měla Bohdalová na prahu devadesátky spíš odpočívat.

,,Maminka by se měla více šetřit. Už má také věk, a teď co dělá, by její tělo nemuselo za chvilku ustát. Mám strach,“ svěřila se SImona. Je pravda, že by se Bohdalová měla více chránit. Snaží se své lásce dokázat, že ještě není tou starou paní, která potřebuje péči druhých? Dcera to myslí jen dobře, to Jiřina ale vidět nechce.

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz