Umíte si omotat muže kolem prstu?

Jak dlouho mužům trvá, než si u ženy řeknou, jestli je pro ně atraktivní? Pár týdnů, několik schůzek, nebo několik hodin? Musíme vás zklamat. Při setkání s mužem máte na první dojem sotva 60 sekund! Tak málo stačí k tomu, aby si v duchu řekl, že jste buď úžasná, nebo vůbec nejste jeho typ.
Tak málo vám stačí nanejvýš na to, abyste vešla do místnosti, představila se a řekla jednu či dvě věty. Neházejte ale flintu do žita. To, že ještě nejste něčí typ, neznamená, že své šance nemůžete zvýšit a zastínit i fyzicky mnohem atraktivnější ženy. Co u mužů spouští ten pravý zájem a jak ho dostanete na kolena?

Radost ze života

Vypadáte jako žena, která si umí užívat života? Usmíváte se, když se s ním setkáte, vřele se s ním přivítáte a umíte projevit radost, že ho zase vidíte? Nebo působíte odtažitě a úsměvy spíš šetříte, abyste si zachovala image femme fatale? Stěžujete si na práci i všechny kolem a mluvíte o ostatních povýšeně? Pozitivní vibrace a energie budou vždy hovořit ve váš prospěch, a naopak. Vaše okolí na vás reaguje.

Sympatická zvědavost

Muži si velice rychle všímají, zda je žena zaujatá převážně sama sebou nebo má zájem o to, aby lépe poznala i jeho. Pokud se ho neptáte na žádné otázky nebo vás více zajímá jeho postavení a finanční zajištění, tak ho velmi brzy odradíte a nebude mít ani chuť se vám více otevřít. Každého muže potěší, když se zajímáte o to, co ho baví a co má rád.

Řeč těla

Zdravé sebevědomí je přitažlivé, že?

Nebojíte se při konverzaci uvolnit, volně gestikulovat a srdečně se zasmát? Jestli se neustále kontrolujete, abyste náhodou nevypadala hloupě nebo si snad nerozmazala řasenku, stavíte si kolem sebe bariéry, které muži vnímají jako nedostatek sebevědomí. A to tedy není nic atraktivního!

Malé velké detaily

Nemusíte vypadat jako vystřižená z časopisu a mít na sobě poslední módní výstřelky, ale nepodceňujte detaily. Oloupaný lak na nehtech nebo sešmajdané podpatky jsou věci, nad kterými možná vy mávnete rukou, ale muž je vidí. A nezachrání to ani luxusní kabelka, super drahý parfém nebo dokonalé šatičky od návrháře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden