Unavené tělo Martiny Randové vypovědělo službu

Přepracovaná herečka zkolabovala

Herečka MARTINA RANDOVÁ (44), která hraje v Ordinaci v růžové zahradě potřeštěnou uklízečku Heluš je díky seriálu v nemocnici takřka jako doma. Jenže tentokrát si pobyt ve zdravotním zařízení nevyžádalo pero zručného scenáristy, nýbrž její náhlý kolaps.

Začátkem října se objevila informace, že oblíbená herečka Martina Randová, která se do paměti diváků zapsala zřejmě nejvýrazněji po boku MARTINA ZOUNARA (49) v Ordinaci, skončila v nemocnici! Stalo se tak údajně v důsledku naprostého vyčerpání organismu. Herečka si už několik týdnů stěžovala na bolesti zad. Kvůli svým pracovním závazkům, kterým chtěla jako správný profesionál dostát, zvolila ambulantní léčbu. Avšak dovolená a odpočinek, které by jejímu stavu výrazně pomohly, prý vzhledem k časovému vytížení nebyly možné. A proto, jak už to tak bývá, když si člověk nedá říct po dobrém a nevyslyší zoufalé volání svého těla o pomoc, řekne unavená schránka dost.

Dostávala kapačky

„Ano, je to pravda. Jsem v nemocnici, kam mě v pondělí přivezla záchranka pro kolaps organismu,“ potvrdila herečka závažnost situace s tím, že dostává kapačky a čeká na výsledky testů. Dále ve svém prohlášení uvedla, že už se cítí mnohem lépe a věří, že bude brzy zase fit. Kvůli náhlé hereččině indispozici musela televize Nova pochopitelně upravit natáčecí plány. Diváci se však bát nemusejí, o Heluš a její praštěné kousky v seriálu rozhodně nepřijdou. „Obrazy, které byly na nejbližší dobu v plánu, se natočí, jakmile to zdravotní stav Martiny Randové umožní,“ uvedla s pochopením mluvčí televize a dodala, že zdraví máme všichni jenom jednom a to je to nejdůležitější.

Zničily ji kruté diety?

Jakou roli sehrály v náhlém kolapsu hvězdy Ordinace v růžové zahradě její přísné diety, které si prý často ordinovala? Byla to touha po štíhlé postavě, která herečku natolik oslabila, že musela být přímo z natáčení odvezena záchrankou do nemocnice? Nejspíš ano! Podle našich informací za vyčerpáním organismu Randové stojí s největší pravděpodobností její hubnutí. Herečka v minulosti zhubla 12 kilogramů a lékaři jí důrazně varovali, že pokud nepřibere, vybere si náročné tempo svou daň. A přestože se Martina nedávno chlubila, že už má o pět kilo více, jak se zdá, bylo to málo.

Shazovala kila díky litrům vína

„Vyzkoušela jsem všechny druhy diet. Moje nejslavnější je vinná, kdy šest dní konzumujete jen víno,“ svěřila se seriálová Heluš v pořadu JANA KRAUSE (63). Pokud si nedělala jen legraci a opravdu podobnou dietu držela, není divu, že se zhroutila. Doufejme, že kolaps bude pro herečku dostatečným varováním, aby si se zdravím přestala zahrávat.

Její kolaps malinko zkomplikoval štábu Ordinace život.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden