Staré dobré časy

Úplně jsem mu podlehla. Ve všem a ráda.

Staré dobré časy

Ivanka Devátá a Josef Vinklář spolu dvakrát dobrovolně vstoupili do svazku manželského. A dvakrát z něj ve zlém vystoupili

Říká se, že herec Josef Vinklář dokázal o krásných ženách vyprávět dlouho a hezky. Opačným směrem už to takhle nefungovalo. Přesto, že ve stavu manželském strávil dlouhá léta. A s Ivankou Devátou se oženil hned dvakrát. 

Bylo mu sedmnáct, když ho dívka, jejíž jméno se nikdy nepodařilo zjistit, uvedla do světa milování. On její totožnost gentlemansky neprozradil. Vždycky skončil u toho, že řekl, že byla jednou z nejkrásnějších žen, kterou bylo možné v naší zemi potkat.

Měl už vybranou náhradu

Už brzy potom ale do jeho života vstoupila manželka číslo 1. O půvabné herečce Janě Dítětové (1926–1991), matce svého syna Jakuba, vždycky říkal, že byla

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden