Úplné zatmění srdce prožívá Bonnie Tyler už téměř půl století!

Dala přednost kariéře před mateřstvím a potom toho zpětně litovala.

Velšská zpěvačka Bonnie Tyler (69) zabodovala na mezinárodní scéně v druhé polovině sedmdesátých let. V té době už byla pár let provdaná za sportovce Roberta Sullivana (71).

Na svět přišla Bonnie Tyler (69) jako Gaynor Hopkins a hudební geny zdědila nejspíš po mamince. Ta jako operní zpěvačka zpívala malé Bonnie i jejím šesti sourozencům zpívala doma slavné árie. Dětství měla budoucí zpěvačka klidné a pohodové, jediným stínem na něm byla smrt jedné ze sester.

S otcem a matkou žila v malém obecním domku. Měla je ráda a vážila si jich, i za to, jak úspěšně zvládli vychovat tolik potomků. Ona sama ale bohužel v dospělosti s nimi nemohla své rodičovství srovnávat, protože se

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden