Upřednostnila kariéru před malým synkem?

Poprvé zkoušela štěstí v roce 2011 v talentové show Česko Slovensko má talent. Diváci si ji zamilovali hlavně kvůli nádhernému hlasu.

Dnes je z Evy Burešové (27) jedna z neobsazovanějších seriálových hereček a o další nabídky na televizní spolupráce rozhodně nouzi nemá. Je ale také maminkou syna Nathaniela (4), kterého vychovává se současným partnerem Přemyslem Forejtem (34). Kdo by si ale myslel, že práci odsunula na druhou kolej, ten se hodně mýlí.

Eva a Přemysl Forejt (34).

Herečkou v první řadě

Paradoxně totiž právě až po narození syna se jí začala hrnout jedna pracovní nabídka za druhou a Burešová jim jde naproti. Hvězdu Slunečné opustil otec jejího dítěte, muzikant Michael Krásný (37), krátce po jeho narození, a herečka tak zůstala na výchovu sama.

Je jasné, že se musela otáčet, aby se o sebe dokázala postarat. V poslední době se však zdá, že dala před synem definitivně přednost kariéře. Skáče z jednoho seriálu do druhého a objevuje se i v takových pořadech, jako je např. Tvoje tvář má známý hlas.

Když se k tomu přidá ještě zájem o partnera, je jasné, že na péči o syna jí nemůže zbývat mnoho času. Herečka ale na druhou stranu září štěstím a vypadá velmi spokojeně.

Aby také ne, málokdy se někomu tak daří v soukromém i pracovním životě. S výchovou jí pravděpodobně pomáhají i rodiče, ti ale žijí na Moravě, takže s nimi také nemůže počítat „na plný úvazek“.

Bude svatba?

Připusťme, že herečce křivdíme a rodinný život je pro ni důležitější, než se to při jejím strhujícím pracovním tempu jeví zvnějšku. Na křtu jejího diáře totiž poprvé padla slova o veselce, a to dokonce z úst Forejta. „Já bych chtěl svatbu v rodinném kruhu,“ svěřil se.

Pár spolu zatím úplně nebydlí, protože šéfkuchař má povinnosti v Olomouci a herečka zase v Praze, ale její byt v metropoli považují za společné hnízdečko lásky a zvelebují ho. Ať už se ke svatbě blíží více, či méně, rychle nabytá popularita jí nepřinesla jen to dobré.

Podle jistých zdrojů Burešová nevychází úplně dobře se svými kolegy ze Slunečné, jak se to na první pohled může jevit. Někteří z kolegů ji údajně vnímají jako povrchní kariéristku, kterou zajímá hlavně to, jak (ne)příznivý je její mediální obraz.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden