Moje šťastná hvězda

Urazil slavnou moderátorku

Být vtipný za každou cenu se v mnoha případech nevyplácí. Své by o tom nyní mohl povídat hlavně herec, známý ze seriálu Guru, Vojtěch Kotek (34), který se dopustil opravdu velkého přešlapu.


Na paškál si vzal nevinnou hlasatelskou legendu Saskii Burešovou (75), kterou zcela nepochopitelně urazil!


Pěkně to s ní zamávalo


Při natáčení pořadu Máme rádi Česko se Kotek „pochlubil“ tím, že když za ním kdysi přijel kamarád z Ameriky a viděl kousek pořadu Kalendárium, který Saskia Burešová moderuje, označil ji za trans člověka.


Není se pak čemu divit, že to s nestárnoucí paní Saskií, která je jednou z nejoblíbenějších a nejprofesionálnějších televizních hvězd už celých 55 let, tak zamávalo.


Za celou tu dobu se nesetkala s ničím tak ponižujícím. O  všem se samozřejmě hned dozvěděla a Kotka sama kontaktovala s tím, aby urážku na její osobu vystřihli, bylo už však prý moc pozdě.


Kotek si zřejmě uvědomil, jak moc přestřelil, a chtěl si to s paní Burešovou hned urovnat. Proto měla přijít do pořadu Inkognito, kde jí měl s omluvou předat květiny. 


Moderátorka tvrdí, že je Kotek hloupý. A není sama, kdo si to myslí.

Omluvu nepřijala

Nakonec z toho ale sešlo. „Řekla jsme si, že nemůžu jít do prostředí, které je vůči mně nekorektní, ba přímo nepřátelské,“ sdělila otřesená Saskia, jež je léta považována za vzor noblesní krásy. „Duševní buranství mě nemůže ponížit.

Ale že si z vás dělají srandu lidé, kteří nejsou vašimi vrstevníky a vůbec vás neznají, to je opravdu opovrženíhodné,“ dodala smutně. A to si všichni bláhově mysleli, že by se k něčemu podobnému nikdy nesnížil. Zřejmě jsme se hodně pletli... 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden