Usiluje o její pozornost

Už nějakou dobu se objevuje v nekonečném seriálu Ulice. Sára Affašová (26) patří v současné době mezi naše nejkrásnější herečky.

To nenechalo chladným ani jejího kolegu Jaroslava Blažka (23). S tím má sice herečka trávit čas i po natáčení, podle všeho ale z její strany nejde o nic víc než jenom o kamarádství.

Chce využít situace?

Jenže to si asi mladý herec nechce připustit. Jsou spolu téměř denně a všichni jsou unešeni, jak moc jim to spolu sluší.  Potíž je však v tom, že Sára momentálně asi žádný vztah zrovna nechce.

Nedávno se po několika letech měla rozejít s tanečníkem Michalem Necpálem (33), který vystupoval v pořadu StarDance.

I on se rozešel s přítelkyní

A jak se zdá, Blažek chce chytit příležitost pevně za pačesy. Dokonce i Jaroslav nedávno ukončil svůj vztah, což je docela náhoda. Učinil tak sám od sebe, nebo chtěl být volný pro svůj objekt touhy?

To se asi nejspíš nedozvíme, protože si  svoje soukromí velmi chrání. Otázka však je, zda Sáru dokáže přesvědčit o svých kvalitách.

Získá si nakonec její srdce?

Říká se, že se spolu hodně nasmějí, navíc je mají v seriálu čekat i milostné scény, při kterých by se mohli ještě více sblížit. Je tak možné, že i ze strany herečky nakonec přeskočí ta pověstná jiskra.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden