Moje šťastná hvězda
Usiluje o její pozornost
Usiluje o její pozornost

Už nějakou dobu se objevuje v nekonečném seriálu Ulice. Sára Affašová (26) patří v současné době mezi naše nejkrásnější herečky.

To nenechalo chladným ani jejího kolegu Jaroslava Blažka (23). S tím má sice herečka trávit čas i po natáčení, podle všeho ale z její strany nejde o nic víc než jenom o kamarádství.

Chce využít situace?

Jenže to si asi mladý herec nechce připustit. Jsou spolu téměř denně a všichni jsou unešeni, jak moc jim to spolu sluší.  Potíž je však v tom, že Sára momentálně asi žádný vztah zrovna nechce.

Nedávno se po několika letech měla rozejít s tanečníkem Michalem Necpálem (33), který vystupoval v pořadu StarDance.

I on se rozešel s přítelkyní

A jak se zdá, Blažek chce chytit příležitost pevně za pačesy. Dokonce i Jaroslav nedávno ukončil svůj vztah, což je docela náhoda. Učinil tak sám od sebe, nebo chtěl být volný pro svůj objekt touhy?

To se asi nejspíš nedozvíme, protože si  svoje soukromí velmi chrání. Otázka však je, zda Sáru dokáže přesvědčit o svých kvalitách.

Získá si nakonec její srdce?

Říká se, že se spolu hodně nasmějí, navíc je mají v seriálu čekat i milostné scény, při kterých by se mohli ještě více sblížit. Je tak možné, že i ze strany herečky nakonec přeskočí ta pověstná jiskra.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz