Uspěchané manželství Sylvestera Stalloneho a Brigitte Nielsen skončilo ošklivým rozvodem!

Před kamerou jim to spolu slušelo, v civilu to bylo velké zklamání.

V době, kdy si Sylvester Stallone (74) bral dánskou modelku a herečku Brigitte Nielsen (57), patřil k největším hvězdám Hollywoodu. Žádné hvězdné manželství se ale nekonalo, skončilo to oboustranným zklamáním.

Předtím, než se Sylvester Stallone (74) a Brigitte Nielsen (57) poznali, měli za sebou už jedno neúspěšné manželství. Možná oba věřili, že druhý pokus vyjde. Nestalo se tak a oba se později na svůj vztah dívali jako na krátkodobý omyl.

Nesnadná cesta ke slávě

Ačkoliv ve svých filmech většinou nad svými protivníky jasně vítězil, v jeho dětství to na nějakého hrdinu vůbec nevypadalo. Existovalo hned několik důvodů, pro které se mu jeho vrstevníci posmívali. Narodil se s částečně ochrnutou tváří, špatně vyslovoval, měl

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden