Úspěšná herečka poznala, jaké to je spadnout na samé dno

Krásný, jemný a citlivý muž, jak Regina sama popisovala, jí nadlouho zlomil srdce a ona se s tím nemohla ještě dlouho poté vyrovnat.

Byla krásná a odjakživa se jí dařilo vše, na co sáhla. Pak ale přišel strmý pád. Herečka Regina Rázlová (74) zažila, jaké to je být dítětem prominenta, a později za tuto výsadu musela tvrdě zaplatit.

Lidé si často mysleli, že Regina Rázlová (74) dostala svou kariéru na zlatém podnosu. To proto, že byl její tatínek svého času místopředsedou české vlády a předsedou České plánovací komise. To ale nebyla tak docela pravda.

Postihla je strašlivá tragédie

Regina měla talentu na rozdávání a také vždy věděla, co od života chce. Budoucí slavná česká herečka se narodila 16. července 1947 v Brné nad Labem. Její otec Stanislav Rázl (†79) byl tehdy na svou dobu velmi progresivní manažer v chemickém průmyslu.

V roce 1968 byl členem proreformní vlády a právě během srpnové invaze postihla jejich rodinu strašlivá tragédie. To když Reginina dvaadvacetiletého bratra usmrtilo jedno z aut okupační armády. Následující události je pak

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden