Úspěšné manželství Věry Špinarové a Ivo Pavlíka postupně nabouraly nevěry!

Řekla si, že když může být nevěrný on, tak ona má také nárok!

Hudebník Ivo Pavlík (†84) pomohl Věře Špinarové (†65) s rozjezdem její skvělé kariéry. Strávili spolu řadu let v manželství, měli syna, ale nakonec je rozdělil jeho přílišný zájem o jiné ženy.

Zpěvačka Věra Špinarová je sice navždy spojená s Ostravou, kde prožila většinu života a poznala i první lásky, pochází ale z druhého, jižního konce Moravy, z Pohořelic. Do města horníků a hutníků se přestěhovala s rodiči, když jí bylo sedm let.

O tři roky později se rodiče rozvedli. S otcem se už moc nevídala, protože se přestěhoval do Ústí nad Labem. Znovu s ním navázala kontakt, až když měla syna Adama (45). Netušila, že rozvod bude muset řešit ve svém životě i ona, a to dokonce dvakrát.

Maminka byla o rok mladší!

Věru to odmalička táhlo k hudbě. Když začala éra Beatles, tak jí maminka koupila kytaru za 160 korun a ona se naučila během víkendu hrát čtyři základní akordy. Zpívat začala na čajích v Ostravě už v 15 letech.

Všimli si jí tam místní hudebníci a nakonec i ten osudový muž: Ivo Pavlík. „Tenkrát se v kulturním domě v Porubě konaly

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden