Ustojí náhlou manželskou krizi?

Herec a bavič Aleš Háma (47), kterého každý může znát z novácké soutěže Tvoje tvář má známý hlas, teď nemá zrovna šťastné období.

Protože nemůže vykonávat svoji práci tak, jak by si přál, musí žít z úspor, které mají s manželkou Gabrielou (47). A to mu prý nedá spát.

Není na to zvyklý

Jeden z porotců populární soutěže si do poslední chvíle žil jako v bavlnce. Když se ale zavřela divadla, všechno se rázem změnilo. Ani se ještě pořádně nevzpamatoval z náhlé smrti své milované maminky a už zase musel řešit jenom peníze.

O práci dokonce měla přijít i jeho žena. Zda je na tom něco pravdy, to se zatím neví. Jedno je ale jisté, manželé se mají, podle některých svých přátel, stále častěji hádat, což u nich nikdy nebylo zvykem.

Jejich situace se tak zdá hodně vážná, i když na rozvod to prý zatím nevypadá. Není žádným tajemstvím, že si Háma díky Tváři přišel na obrovský balík peněz, a to i přesto, že byl pouze porotcem.

Peníze už utratil?

Podle všeho měl dostat i více peněz než většina soutěžících, kteří na rozdíl od něj celé týdny dřeli. Jenže pokud se zakládá na pravdě, že jeho žena nyní nemá žádný příjem, moc jim z nově vydělaných peněz asi nezbylo. A právě to má mít dopad na jejich doposud šťastné manželství.

Mají doma dusno?

„Když nemá náladu, tak se zavře do svého pokoje, kde vydrží někdy být i celý den. Jsou ale i dny, kdy zkrátka doma nevydrží a uteče na ryby,“ popsala manželka baviče, jak to u nich doma v poslední době často vypadá.

Je sice jasné, že Aleš nemůže zářit jako sluníčko každý den, zvlášť když k tomu nemá moc důvod, otázka ale je, jak dlouho to Gabriela ještě s mužem vydrží. Všechno nakonec může vygradovat až v rozvod, pokud nebudou situaci včas řešit. Peníze přece nejsou všechno a brzy bude určitě zase lépe.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden