Ustojí těžké loučení s milovaným mužem?

Těžko uvěřit, že tak hezká žena, jakou je Martina Randová (49), neměla štěstí na životního partnera. Díky Ordinaci v růžové zahradě 2 ale prožila svatbu i výchovu dítěte. Život po seriálu bude o to tvrdší realitou.

Ačkoli hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 nepropadá panice a věří, že na ni ještě ten pravý někde čeká, v hloubi duše ji nepochybně samota trápí. S tou jí zásadně pomáhal seriál, v němž hraje s kolegou a kamarádem Martinem Zounarem (53). Do toho měla být herečka údajně léta zamilovaná, její láska však nebyla opětovaná, a to i přestože byl Zounar nějakou dobu po rozchodu se svou partnerkou Simonou Brdičkovou (43) sám a Martina mu byla velmi sympatická.

Nakonec si našel přítelkyni Kateřinu (40), s níž se dokonce zasnoubil a plánují miminko. Tato informace prý Martinu velmi zasáhla, i když štěstí svému kolegovi přeje. Po celou dobu byla herečka aspoň vděčná za to, že mu může být nablízku na place během natáčení. Jenže zanedlouho přijde i o tuto možnost, protože seriál na jaře končí. Pomalu se tak připravuje na těžké loučení. Už v době první vlny koronaviru se Randová svěřila, že si se Zounarem během odloučení často a dlouze volali, protože se jim stýskalo.

Seriálový kolega je pro ni totiž nejen dobrý přítel, ale také jediný muž, s nímž se postavila před oltář a vychovávala s ním syna. I když se to všechno dělo jen díky scénáři, pro Martinu to mělo znamenat hodně. Nic podobného totiž v reálu nezažila. Léta prý neměla žádný osobní život a soustředila se jen na práci. Dnes už ví, kde dělala chyby, a má ještě čas něco málo napravit. Rodinný život ji už ale prý nečeká, mít svoje vlastní děti už nestihne. I z toho důvodu jí bude Ordinace a její seriálová rodina velmi chybět. Nahrazovala jí totiž tu skutečnou, které se nikdy nedočkala. Pozor, aby si nezačala hledat nějakou návykovou berličku!

reklama
reklama

Komentáře