Moje šťastná hvězda

Utajená láska Svobodové s bohatým podnikatelem?

Moje šťastná hvězda

Nikdy neztrácela naději a věřila, že se ještě jednou v životě zamiluje. Dočkala se a je z toho štěstím bez sebe? Povídá se, že skutečně ano!

Nikdy nepřestala věřit a stále doufala, že se zamiluje. Herečce Iloně Svobodové (63) se přání splnilo a má prožívat lásku s bohatým podnikatelem. Kde se seznámili a jak je to vážné?

Nestárnoucí Ilona Svobodová (63) září v nekonečném seriálu Ulice už mnoho let. Mezi kolegy je oblíbená a mnohokrát se povídalo, jestli právě během natáčení nenajde novou lásku. Nejblíže měla mít v minulosti k seriálovému manželovi Ondřeji Pavelkovi (68), ale nic z toho být nemělo.

Nakonec se Svobodová měla podle informací našeho tajného zdroje zamilovat do muže, se kterým se seznámila na výstavě. Okamžitě ji okouzlil svým charismatem, a čím víc času spolu tráví, tím víc herečka cítí, že je to ten pravý. Našla někoho, s kým

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden