Utajené těhotenství?

Už delší dobu se proslýchá, že hvězda nového seriálu ZOO Eva Burešová (28) čeká s vyhlášeným šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34) miminko.


Dokonce se šušká o tom, že by měla být ve třetím měsíci těhotenství! 


Zatím vše popírá


„Rozhodně těhotná nejsem a ani to není v plánu. Takových drbů jsme slyšeli loni asi deset. To už bych musela mít mateřskou školku,“ vyjádřila se samotná herečka. Pravda ale je, že Burešová nemá moc ráda, když z jejího soukromí vyplouvají na povrch osobní informace.


I proto poměrně dlouho s Forejtem tajili to, že nejsou jen kolegové, ale tvoří pár. Není tak s jistotou  vyloučeno, že by se zprávy o jejím jiném stavu ve skutečnosti mohly zakládat na pravdě.


Problémy s natáčením?


Pokud ale tají, že je v očekávání, může to být celkem velká čára přes rozpočet. Zejména pro tvůrce seriálu. Ti totiž podle všeho s něčím takovým nepočítali.


Eva Burešová je sice stále hubená jako lunt, to však byla dlouho i v případě svého prvního těhotenství. Otázka ale je, jak by zareagovali nejen její příznivci, ale i kolegové a tvůrci primáckého seriálu. 


Kde je pravda?


Je ovšem celkem možné, že jde opravdu jen o prachsprostý výmysl. To však nevylučuje to, že na společné potomky  prý do budoucna pomýšlejí.


Burešová už je maminkou čtyřletého syna Nathaniela, kterého má z předchozího vztahu sMichaelem Krásným (38). Přemek Forejt má zase dceru Stellu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden